![]() |
![]() |
|
|||||||
| Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima i nestabilnostima sistema |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
|
Imao sam WIN PR sp1 pa sam ga "fino" oborio,ubacio sp2 i sada mi komp "govori" kako nemam sound device (nemam zvuk).Provjeravao sam i u device menager,nema ga tamo.Da li sam napravio neku kardinalnu gresku,da li moram da se vratim na sp1 i sta uopste da radim.Napomena kupio sam neki polovan prije par dana i sto je najgore nemam disk od maticne
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Starosedelac
|
Probaj da instaliras drajvere za integrisanu zvucnu, nema veze sto nemas disk, daj model maticne drajveri se lako nadju na netu.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
|
Ovi sajtovi mogu da ti posluže da identifikuješ matičnu ploču:
http://motherboards.org www.wimsbios.com/ Ja sam svoju Shuttle matičnu našao preko identifikacionog broja BIOSa koji se javlja pri startovanju PCa. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Član
|
Ploca je MSI AGP,nije dual core (valjda bi pisalo)
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
|
Hvala za EVEREST,mocna spravica.prevrnuo sam internet i nista nisam nasao.Maticna je MSI 865PE Neo2-S (MS-6728)
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Član
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Libria
Poruke: 483
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 82 puta na 67 poruka
|
drajveri za XP su:
http://global.msi.com.tw/index.php?f...e&dno=2388&i=0 Edit: ispravljeno, tj izbrisana ploca
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Ne radi Direct 3D | b0ss | Kvarovi | 4 | 1.5.2007 6:04 |
| kako iskljuciti zvuk u browser-u(ie,ff) | sokratbg | Operativni sistemi | 4 | 5.3.2007 0:49 |
| Posle svakog restarta prsne drajver- svaki put neki drugi drajver!! | polarnimeda | Kvarovi | 7 | 6.11.2006 16:37 |
| ZVUK!!! | sin2384 | Kvarovi | 3 | 5.3.2006 12:02 |
| Šta posle DVD-a | Cvrcak | Aplikativni softver | 8 | 19.1.2006 20:17 |