Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.4.2006, 17:55   #1
popvladimir
Novi član
 
Član od: 15.4.2006.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Desktop kao tower?

Da li je dobro da racunar u desktop varijanti kucista bude postavljen bocno, na stranu (kao tower kuciste)? Da li se mogu pojaviti neke negativne posledice?
popvladimir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
dvd preskace kao da je izgreban i sa harda dm@ricn Aplikativni softver 12 13.2.2006 15:49
UMTS kao nacin povezivanja Guardian_of_light Internet usluge 2 11.2.2006 14:22
Pristup forumu kao NEWS serveru nikolam Forum o forumu 7 28.1.2006 17:42
Nekoliko pitanja i problema (zvuci kao i/o port :) ) mijatovic_86 Šta da kupim? 5 25.1.2006 22:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com