![]() |
![]() |
|
|||||||
| Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima i nestabilnostima sistema |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
|
Evo ovako, premestao sam komp iz jedne u drugu sobu, i sve sam povezao ali nema zvuka!!!
Pojacavao sam i na ekranu, i u kompjuteru, i sve podesio na max sto se tice zvuka, ali njega nema... Sta moze da bude, on izbaci ono da je device plugged in, i ja kazem line in, ali zvuka nema... Sta moze da bude, i molim vas sto hitnije... |
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Nemam zvuk u nekim igricama! POMOC | xawax | Zvuk na računaru | 6 | 25.12.2009 15:02 |
| Pomozite - M Audio Audiophile 2496 i mikrofon Shure c606 - nemam zvuk sa mikrofona | Monsi | Audio softver | 0 | 7.12.2009 0:19 |
| Nemam zvuk na .MOV fajlovima | 1_last_dance | Zvuk na računaru | 2 | 17.5.2008 11:10 |
| Nemam zvuk na TV kartici, pomoć | steva | Foto i audio/video | 10 | 16.4.2008 12:12 |
| Posle reinstalacije ne radi zvuk | Selver | Kvarovi | 7 | 5.9.2007 2:06 |