![]() |
![]() |
|
|||||||
| Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS... |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 4.11.2005.
Poruke: 285
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
|
neshto sam cackao sa kompom i izbrisala mi se ikonica desktopa (show desktop).
pokushao sam da stavim neke ikonice, ali mi otvara FOLDER desktopa. kako da vratim ikonicu u quick launch ali da pokazuje pravi desktop! HELP! |
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|