![]() |
![]() |
|
|
#1 |
|
Novi član
Član od: 17.9.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
skinuo sam cs1.6 sa torrenta,nema instalacije,samo treba da pokrenem cd-key i to je sve,i kada pokrenem igru otvori mi prvu sliku I BLOKIRA,nece da ma izbaci meni,zna li ko u cemu je problem!
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Io
Poruke: 261
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 58 puta na 33 poruka
|
Скинеш лепо инсталацију (Counter-Strike v7), након тога patch v21 и то би отприлике било то...
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Novi član
Član od: 17.9.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
skinuo sam cs 1.6 sa ludomanije,((http://www.ludomanija.net/counter-st...ter-strike.htm))
v7,sa v21 patchom,al sada ne mogu da instasliram botove,ispratim yuo tube upustvo(samo extraktovati botove u valve folder) i kada pokrenem igru na slovo H mi ne daje opciju za ubacivanje botova u igru |
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Veteran
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Io
Poruke: 261
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 58 puta na 33 poruka
|
Пробај преко конзоле:
bot_add_t (Terrorist) bot_add_ct (Counter-Terrorist) |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Novi član
Član od: 17.9.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Veteran
|
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Novi član
Član od: 26.3.2009.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
imam problem kada ulazim u igru dok cekam servere da se prikazu odma pukne igra i izadje iz igre, i tako 1000 puta!!!! dajte neku pomoc ili patch ili bilo sta!! hvala
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Član
|
koji antivirus koristis???INACE JA IMAM PROBLEM SA HLSW,AKO ENKO VIDI OVO NEKA POMOGNE,PISE MI NESTO LogAdress: timeout
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Veteran
Član od: 19.1.2009.
Lokacija: Wherever I May Roam
Poruke: 819
Zahvalnice: 360
Zahvaljeno 445 puta na 210 poruka
|
da li ti se pojavi error
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Novi član
Član od: 29.3.2009.
Poruke: 29
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Ljudi imam cs problem!Kada igram cs nesto mi secka,ali ping nije veliko 30-60.
Ako neko moze da mi pomogne neka mi kaze plizzz! |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Član
|
Evo i ovde da ostavim svoj problem,posto se tema zove problem sa CS 1.6,doduse ja imam problem sa HLSW(ftp) programom,pise mi kada ukucam rcon sve ok i onda idem na log(internet) i pise logadress: timeout,DA LI JE NEKO IMAO SLICAN PROBLEM????MOZE LI MI IKO POMOCI????BAREM NEKAKO
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Novi član
Član od: 29.3.2009.
Poruke: 29
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
ljudi ako neko zna nesto o mom problemu neka javi plizzzz!!!!
hvala... |
|
|
|
|
|
#14 |
|
Guest
Poruke: n/a
|
botove moras izbaciti u C:PROGRAM FILES/VALVE / CSTRIKE
A NE U VALVE |
|
|
|
#15 |
|
Član
|
moye li i meni pomoc
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Novi član
Član od: 29.3.2009.
Poruke: 29
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Moze li mala pomoc ako neko zna da resi moj preoblem???
Ovako... Kada igram cs sve je ok...Ali sad kad hocu da napisem nesto drugu meni pise nesto cstrike_ded...Uglavnom ja nemogu da vidim sta pisem i sta drugi pisu...?? Ako neko zna sta da radim neka mi javi plizzzzzz...??!!!?? JAKO ME NERVIRA ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Starosedelac
|
Ljudi jel vi primecujete temu counter-strike1.6 u bitnim temama...cemu svrha da svako otvori svju temu...
![]() A tebi se nevidi sta pises zato sto si koristio cit
|
|
|
|
|
|
#18 |
|
Starosedelac
|
Jeste, ne mozes i jare i pare
To se desava sa nekim cheatevima da ti ubaguju/blokiraju chat.Dakle, ili igraj posteno i mocices da chatujes, ili cheatuj ali se odrekni chata. Kratko i jasno.
|
|
|
|
|
|
#19 | |
|
Veteran
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#20 |
|
Novi član
Član od: 29.3.2009.
Poruke: 29
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
|
Ma ja sam slucajno ubrisao moj normalni cs 1.6.
I sad da instaliram nov ja instaliram i sve ok samo nemogu da pisem. A kada drugi pisu isto mi to pise. ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Problem sa podizanjem Counter Strike 1.6 servera | tores | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 0 | 15.2.2009 3:50 |
| Problem sa Counter Strike-om 1.5! | Aleksandar1987 | Mrežne igre | 2 | 16.5.2008 13:48 |
| Problem sa Counter-Strike-om!!! | Sale2322 | Akcione igre | 108 | 28.4.2008 13:48 |
| Problem sa igrom Comandos strike force | Demolition | Kvarovi | 0 | 4.6.2006 14:01 |