![]() |
![]() |
|
|||||||
| Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima i nestabilnostima sistema |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
|
Imam instaliran XP sp2 oko godinu dana.
Kad kliknem na properties pa desktop, nece da se otvori skoro minut...posle se otvori. Ako kliknem na close, bude "not rensponding" i onda "send-dont send". Sve ostalo radi normalno, settings, themes, appearance, screen saver. Problem je cudniji zato sto sam ponovo instalirao sistem na ponovo kreiranu particiju...i opet na opciji desktop zakoci? Menjao sam ikone My Computer i sl..Bio mi je instaliran Tune up 2008.. pa reko mozda je nesto zaglupavio. I ne bih ja ni obracao paznju na to, ali sada sveze instaliran sistem na izbrisanoj i ponovo napravljenoj particiji ...doduse opet sam promenio neke ikone, stavio wallpaper..(ali jos nisam instalirao Tune up utilities)...i opet stinking Desktop koci MINUT!!! Instalirao sam jedino drajvere za plocu, graficku, kaspersky2009 i usb protect. Drugu particiju (imam dve) nisam dirao. Obe su NTFS. |
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Kablovski modem Motorola -> AirLive 5460apv2 -> PC desktop na LAN, laptop bežično... | Maverick | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 8 | 18.5.2011 0:25 |
| Kako podesiti Remote Desktop Connection | ddule | Operativni sistemi | 8 | 7.10.2008 12:45 |
| Klinac ubio Đenku (desktop prazan) | urke | Operativni sistemi | 9 | 29.12.2007 13:18 |
| Wireless ADSL Gateway -> Desktop + Laptop | stevan1986 | Komunikacioni uređaji i umrežavanje | 2 | 13.11.2007 19:12 |
| ATI Radeon desktop effects | SrXXX | Slobodni softver | 22 | 29.6.2007 23:31 |