![]() |
![]() |
|
|||||||
| ŠDK - Osnovne komponente Saveti u vezi sa kupovinom osnovnih komponenti računara: procesora, ploča, memorije... |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Član
Član od: 15.4.2009.
Lokacija: Taamooo daaleeekooo
Poruke: 165
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
|
Naime, zamoljen sam od strane jednog prijatelja da mu pomognem prilikom kupovine konfiguracije. Ja sam sa svojim (ne bas velikim) znanjem sastavio nesto, pa bih volio da cujem strucnije misljenje o ovoj konfiguraciji...da li da menjam nesto ili je ovo ok?
i3-2100 Gigabyte GA-P61-USB3-B3 500GB Hitachi Deskstar SATA2 7200 (hteo sam WD ali nemaju) 4GB DDR3 Kingston 1600 nakav opticki uredjaj ![]() AMD Radeon 6850 Powercolor 1GB DDR5 Thermaltake V3 Chieftec 500W Ovo izadje oko 47k. Dakle, da li ovo kupiti, ili nesto menjati (u okviru tih 47k, dakako )?
|
|
|
|
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Inspiron N5010 ili Acer eMachines E642G-P342G32Mnkk ili HP G62-b30SM ili nesto drugo? | siksy | ŠDK - Prenosni računari | 5 | 13.1.2011 14:38 |
| [PHP] Da li su gremlini ili nesto drugo? | PeTkO | Serverske aplikacije i baze podataka | 13 | 27.1.2008 12:29 |
| Problem sa internerom...ili mozda nesto drugo, pomagajte..!! | hisamuraj | Aplikativni softver | 2 | 15.1.2008 15:25 |
| Sta je ovo???Virus ili nesto drugo... | Shlaymara | Kvarovi | 6 | 8.8.2006 19:10 |
| z-5500 il nesto drugo i koja kartica, pomoc | uplasenko | ŠDK - Zvuk na računaru | 20 | 22.6.2006 21:04 |