![]() |
![]() |
|
|
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.602
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Kupljena još prošle godine i stoji na drajverima od prošle godine.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.828
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
Imam 6800XT 2,5 godine, prezadovoljan, uspeo da ugrabim novu za 500e dok su još cene divljale. Jedno vreme nisam apdejtovao drajvere godinu i po dana mislim. Služiće lepo sigurno do RDNA5, mada jeste bezveze ovako rano ukidanje podrške. Nvidia je tek pre par meseci najavila isto za Pascal kartice koje su izašle pre 9 godina, RDNA2 se pojavio pre samo 5.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Veteran
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 864
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 220 puta na 173 poruka
|
Ništa od ovoga, "pojasnili". A taman reko evo jeftinih radeonki za Linux...
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Veteran
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Von Braun
Poruke: 774
Zahvalnice: 79
Zahvaljeno 146 puta na 133 poruka
|
Radi to i Nvidia, sa novom verzijom drajvera sakati starije karte.
Evo covek ima i dokaz, premotajte na 16.30. https://www.youtube.com/watch?v=gGmOkFgMHeQ&t=1259s Inace primetio sam da UE5 radi stabilno i nikad ne izbacuje greske(unhandled exception od 00 do ff) samo akoje ddr5 memorija na 4800mhz, iako na vecim frekvencijama memorija radi stabilno kao planina, prolazi sve occt testove bez greske. Kao da ti namerno ne daju da imas jos bolje performanse i tu sumnjam na drajver za graficku. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Banned
Član od: 1.11.2011.
Poruke: 233
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
|
Na 24.9.1 sam od kada nabavih rx6600, kako mislis sakati?
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.602
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Ovih sam dana video puno komentara online od korisnika 6000 i 7000 serije da ako ne odrade FSR 4.1 za te karte, da im je to poslednja AMD karta ikada. Ono, razumem ih potpuno, posebno likove sa 7900XT i XTX. To su vrlo moćne karte i vrlo taze. Činjenica da je to već razvijeno i da radi kroz Optiscaler i na PS5 pro... Nerealno im je ponašanje potpuno. Baš pucaju sebi u nogu.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| NZXT izbacio novu seriju jeftinih kućišta Tempest | flamingos | Ostale komponente | 4 | 28.9.2011 9:01 |
| HP OmniBook 6000 baterija: WTF? | doctor | Kvarovi | 11 | 7.5.2011 14:37 |
| Intel osvežava Core i7 800 seriju | Sass Drake | Vesti | 1 | 26.3.2010 20:43 |
| Tabla do 6000 | flux.12354 | Šta da kupim? | 0 | 24.3.2010 21:05 |
| AMD sprema Opteron 6000 seriju procesora sa 12 i 16 jezgara | Dusan Despotovic | Vesti | 0 | 23.4.2009 16:33 |