![]() |
![]() |
|
|||||||
| Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 | |||||
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Citat:
Citat:
|
|||||
|
|
|
|||||
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci: | ||
polarnimeda (26.9.2025) | ||
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Starosedelac
|
već treća gde se vozi levom stranom, no dobro. ako ne bude wangan i neka Inital D kolaboracija biće veliki minus za igru.
svakako day1, samo sad ne uzimam premium |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
19.05.2026.
tizer i gameplay https://www.youtube.com/watch?v=pWw-UENvdTw https://www.youtube.com/watch?v=dj2PkwfrRP0 |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.600
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
Nisam nikad bio ljubitelj ove igre ali mi ideja o Japanu deluje super i izgelda još bolje. Ne verujem da ću ikad naći dovoljno vremena da igram open world racera, ali da sam teenager dokoni, odrao bih stotine sati u nečemu ovakvom.
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci: | ||
player1 (23.1.2026) | ||
|
|
#6 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.438
Zahvalnice: 1.970
Zahvaljeno 1.085 puta na 686 poruka
|
Mene open world u trkackim igrama dosta smara.
Daj mi trke (bilo da su klasicne, sa vremenskim ciljem ili cak i drift/stunt poneki) + ogranicen broj razlicitih vozila i to je to. Batali me i neke price i svega, samo dobra trka. |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Од кад сам пробао The Crew, више се не враћам на Форцу. Осим ако ова не буде баш баш добра.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Član
Član od: 19.4.2013.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 32
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
Hoce li neko igrati ovu igricu, pa da napravimo konvoj? Mislio sam da je probam preko game pass pc, pa ćemo videti kako ide dalje. Ako neko bude hteo, neka pošalje ime pa da se dalje dogovaramo. Hvala unapred.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| forza horizon japan 6 |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Forza Horizon 5 | Exia | Simulacije vožnje | 99 | 30.9.2025 13:02 |
| Forza Horizon 4 | White Ripper | Simulacije vožnje | 81 | 26.6.2024 13:53 |
| Forza Horizon 3 | mare037 | Simulacije vožnje | 101 | 29.7.2020 22:02 |
| Forza Horizon 2 | MitraljezaC | Konzole | 18 | 27.3.2015 21:21 |
| Forza Horizon | markos807 | Konzole | 4 | 28.11.2012 21:45 |