![]() |
![]() |
|
|||||||
| Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#12281 |
|
Starosedelac
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.544
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 440 puta na 309 poruka
|
Mora da je nesto novo ili karakteristicno bas za kamion koji sam vozio (ako ga nisam vozio ranije), ako nije neki bug. Da je ovako bilo, ne bih imao preko 200 sati ove igre, bas je iritantno.
edit: nasao sam da su i drugi, ranije, imali isto iskustvo, zavisi od kamiona. Moze da se smanji u audio podesavanjima, ali osakacuje dozivljaj. Poslednja ispravka: Malik Tintilinic (27.11.2025 u 21:30) |
|
|
|
|
|
#12282 |
|
Intel Inside
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.913
Zahvalnice: 1.688
Zahvaljeno 11.414 puta na 7.273 poruka
|
|
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci: | ||
Malik Tintilinic (16.4.2026) | ||
|
|
#12283 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Неће пре 2028.
Spoiler za мапа:
Мала је мапа, није ни пола Турске. |
|
|
|
|
|
#12284 | |||
|
Deo inventara foruma
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.702
Zahvalnice: 790
Zahvaljeno 1.108 puta na 870 poruka
|
Каква графика, требало ми је пар минута да провалим да није стварна вожња
![]()
|
|||
|
|
|
|||
|
|
#12285 | ||||
|
Veteran
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.088
Zahvalnice: 646
Zahvaljeno 328 puta na 217 poruka
|
Citat:
Sve deluje kao da se kreće mnogo većom brzinom od 80 km/h. Što se grafike tiče, previše je sve bledo. |
||||
|
|
|
||||
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Tagovi |
| ets2, euro truck simulator 2 |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Hard Truck Apocalypse | dodgeme | Simulacije vožnje | 19 | 4.3.2014 19:22 |
| Truck Simulator 2009 | La.Prestige | Simulacije vožnje | 81 | 22.3.2012 23:47 |
| 18 WoS Euro Truck Simulator | dallyborr | Simulacije vožnje | 619 | 21.3.2012 22:49 |
| Konf od 1600 euro *ukupno* ... ZLO na duge staze... | pinojle | Šta da kupim? | 76 | 25.12.2007 16:11 |