![]() |
![]() |
|
|||||||
| Akcione igre First-person-shooteri i slično... |
![]() |
|
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
|
|
#1 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
THQ najavio nastavak 'spooky' shootera...glavna informacija je da ce biti u 3D-u...
Dobra vest...ali jos ni 2033 nisam presao xD http://www.computerandvideogames.com....php?id=253756 |
|
|
|
| Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci: | ||
Bascelik (29.6.2010), Filip89x (19.5.2013), Luka Filipovic (17.4.2011), pentraksil (30.6.2010), Staronsky (30.6.2010), Vulee (29.6.2010), []D.[].[]v[].[]D. (30.6.2010) | ||
|
|
#2 |
|
Deo inventara foruma
|
Odlična vest.
Još samo da prevedu knjigu.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Deo inventara foruma
|
Ovo sam i ocekivao.
![]() A sad taman poceo raspust za mene pa da procitam obe knjige. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Član
|
Metro 2034 not out for “a couple of years,” might be on PS3
http://www.vg247.com/2010/07/01/metr...ght-be-on-ps3/ |
|
|
|
| Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JJ92 na korisnoj poruci: | ||
... i bidi fin (2.7.2010) | ||
|
|
#6 |
|
Član
|
Metro 2033 sequel may be titled Metro 2033: Last Light
http://www.vg247.com/2011/04/16/metr...33-last-light/ |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Član
Član od: 14.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 489
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 110 puta na 78 poruka
|
Jedva čekam, Metro 2033 mi je najbolja igra u poslednje vreme! Počeo sam da čitam knjigu "Metro 2033" na engleskom i super je preporučujem svima! Ovo što naglašavaju da je M. 2034 u 3D mi je stvarno nebitno, samo da izađe što pre
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
V.I.P. Test Play
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 17.022
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.823 puta na 4.173 poruka
|
Otvori novu temu bez veze ali jbg prvi put mi search nije pokazao ovu temu
elem novi SS-ovi i par informacijaSpoiler za SS-ovi:
http://kotaku.com/5805962/next-year-...an-underground A tu je i trailer http://n4g.com/news/774467/metro-las...ailer-included |
|
|
|
| Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci: | ||
|
|
#9 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Sjajni shotovi...mada mene ovo brine, Metro: Last Light detailed; aims for high-end PCs
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 7.602
Zahvalnice: 1.022
Zahvaljeno 4.173 puta na 2.501 poruka
|
^^ Takođe, a praktično nam isti i kompovi. I prvi je ekstra problematičan sa zahtevima, gde će više.
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
V.I.P. Test Drive
|
Nice. Jedva čekam. Prvi deo sam prešao najmanje 4 puta, i uvek prvo to instaliram nakon što dignem sistem...Jednostavno, atmosfera igre je...intoxicating.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Starosedelac
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.576
Zahvalnice: 903
Zahvaljeno 1.194 puta na 642 poruka
|
Konacno moj omiljeni FPS dobija nastavak
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Veteran
|
Jel jos uvek tu Artyom?
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.798
Zahvalnice: 1.643
Zahvaljeno 3.809 puta na 1.865 poruka
|
Cuo sam da rusi imaju problema sa bogomoljkama?!
Spoiler za click:
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Deo inventara foruma
|
Pa oni koji imaju jake karte, nece imati problema sa igranjem igre na dx11 sve na maximum.. Tako je barem kod mene, za ovu igru nije potreban quad.
|
|
|
|
|
|
#16 |
|
Veteran
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#17 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.325
Zahvalnice: 4.442
Zahvaljeno 3.424 puta na 2.357 poruka
|
Tako i treba da bude, kada se igra optimizuje za PC. Respect za developere. Igre treba da upošljavaju GPU a ne CPU, na konzolama je to malo drugačije - zbog slabašnih GPU-ova se ko zna šta sve prebacuje na CPU...
Poslednja ispravka: doctor (1.6.2011 u 13:36) Razlog: CP - CPU |
|
|
|
|
|
#18 | |
|
Deo inventara foruma
|
Citat:
|
|
|
|
|
|
|
#19 | |||
|
Član
Član od: 9.4.2008.
Poruke: 88
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
|
Evo i prvog trilera za Metro: Last Light:
P.S. Predlažem da se tema shodno tome preimenuje u Metro: Last Light. Poslednja ispravka: Crveni (1.6.2011 u 17:20) |
|||
|
|
|
|||
|
|
#20 |
|
Član
Član od: 1.5.2011.
Poruke: 161
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
|
Koliko sam ja razumeo Metro Last Light se ne radi po knjizi Metro 2034,vec su oni sami smuckali neku pricu.Ali u svakom slucaju igracu ovo,jer mi je ovo omiljeni FPS,a knjige su uzasno dobre.
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Metro 2033 | draske73 | Akcione igre | 1173 | 16.1.2020 15:16 |
| Virtuelni piloti, javite se... | Loodi | Simulacije vožnje | 1360 | 24.7.2015 15:45 |
| DVD rezač, SATA, dual layer, light scribe, black color - koji? | PinociO | ŠDK - Nosači podataka | 3 | 13.5.2008 0:09 |
| Light Wave | X800 GT | Grafički softver i radovi | 79 | 7.8.2006 19:03 |