![]() |
![]() |
|
|
#1 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
OMG!OMG!OMG!
Citat:
http://www.gamernode.com/news/5759-s...008/index.html Ne mogu vise da cekam.Traileri su me skroz nalozili.Koliko kosta, nek kosta, samo vec jednom nek izadje... |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Član
Član od: 28.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 145
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
|
I ja sam se naskidao trejlera k'o blesav ali sta mi vredi kad imam X360. Prokleti bili Square i Microsoft kad se ne slazu. Ako je vec serijal sa Nintenda dosao na PS, sto nebi i na Box? Postoji XI za Xbox360 doduse ali nekako nije to to. Jedino cemu mogu da se radujem je Lost Odyssey - cista kopija FFX i to na 4 DL DVD (evo, opet se vidi prednost BRa). Igru radi isti covek koji radi i FF serijal i deo Square tima koji radi za Microsoft.@donator99: Pogledaj koji tejler ovde ako vec nisi: http://www.gametrailers.com/game/1694.html Ako ti je mnogo da skidas Review skini First Fight Gameplay HD Poslednja ispravka: guza88 (7.2.2008 u 19:39) Razlog: prosirenje sadrzaja |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Zato sto Sony drzi dobar dao akcija Squarea
![]() A uostalom nije ni Sqaure svemocan.Koliko vidim izdaju trash naslove za 360. LO i nije nesto, a Blue Dragon je slabo prosao ![]() A od FFXIII na 360 nema nista, jer Sony to ni u ludilo nece dozvoliti
|
|
|
|
|
|
#4 | ||
|
Član
Član od: 28.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 145
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
|
Citat:
A LO zaista nije bas nesto ali je najslicnije FFu sto mogu da imam. ![]() Citat:
![]() ![]() Od svakog dela koji je izasao presao sam sve sem VIII i IX (i to u vise varijanti, recimo I i II sam presao i na NESu i na GBA remake-u).
Poslednja ispravka: Ocelot (7.2.2008 u 20:38) |
||
|
|
|
|
|
#5 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Ja nisam igrao nijedan, ali sam na osnovu ingame videa provalio da ju moram imati
![]() Znaci, strasno izgleda... |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Član
Član od: 28.1.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 145
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
|
Pogledao sam HD review od LO i zaista mi se svidelo to sto sam video. Stvarno, jako odseca na FFX. Cak su i ocene fine:
STORY: 9.6 DESIGN: 8.0 GAMEPLAY: 8.3 PRESENTATION: 9.5 OVERALL: 8.8 Znaci da sam delimicno resen velike patnje na neko vreme (dok se ne domognem nekog PS3 i FFXIII). Poslednja ispravka: guza88 (8.2.2008 u 1:09) Razlog: Dopunjen sadrzaj |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Deo inventara foruma
|
Ovo je tema of FF. Da se vratimo na nju...
|
|
|
|
|
|
#8 | ||
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
Osim u Fabula Crystalis serijalu White Engine ce biti koriscen i u novom FF MMO-u(by Square Enix):
https://www.cmpevents.com/GD08/a.asp...&V=3&id=381054 Citat:
Citat:
|
||
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
http://ps3.ign.com/articles/858/858038p1.html
Citat:
BELIEVE! |
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.828
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 1.552 puta na 1.072 poruka
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Član
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
|
Izašao demo u Japanu. U novom Edge-u ekskluzivni izveštaj i intervju sa tvorcima. Nisam (više) sledbenik Skverovog hiper-realističnog CGI-ja i igre-kao-filmovi pristupa, ali izgleda motherf*ckingly incredible! Sekvenca od 30 minuta (prerenderovan CGI+realtime), koju je radilo 300 (slovima: tri stotine) ljudi!
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Veteran
Član od: 10.11.2006.
Poruke: 939
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 127 puta na 74 poruka
|
Bleh. XIII mi previše liči na X = faggotry. Od versusa možda i bude nešto.
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Deo inventara foruma
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
|
FF XIII izlazi najverovatnije na Bozic 2009. u Japanu, ostatak sveta verovatno 6-12 meseci kasnije.
Sto se tice Versusa... na njega cemo dosta cekati. |
|
|
|
|
|
#14 |
|
Član
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
|
|
|
|
|
![]() |
| Bookmarks sajtovi |
| Alatke vezane za temu | |
| Vrste prikaza | |
|
|
Slične teme
|
||||
| tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
| Fantazija zvana Final Fantasy | Covenant | Role-Play | 250 | 17.9.2014 12:07 |
| Final Fantasy VII Advent Children | mmilos085 | Kompjuteri i film | 31 | 28.8.2008 0:46 |
| Final Fantasy 8 CTD Disc3! *SPOILER* | Arakis | Role-Play | 0 | 2.8.2006 1:52 |