Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika > Overklok

Overklok Overklokovanje grafičkih kartica

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2005, 5:13   #36
Cambiel
Novi član
 
Član od: 25.11.2005.
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Overclock graficke

Citat:
oklagija kaže:
Pa bas i nije tako ja sa 9600pro(400/600) o/c na(520/700),
imam barem 30% vise fps, ali po tebi to moze da znaci da u defaultu
igra ima 5fps onda dobijem 7fps i onda si u pravu
Ti si imao srece... zabo dobru memoriju, verovatno i proc R360 umest R350 i eto... voala, imas XT koji je bio maskiran u jagnjeću kožu...

Moj ortak pro ne može da diže ni za 10% pa smo batalili...ali on ima R350 čip...
Cambiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Overclock doom_lord Overklok 5 12.12.2005 0:48
Izbor graficke ste05an ŠDK - Grafika 24 25.11.2005 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com