Slazem se sa atilom!
Uzmi Sempron 64bit i GAK8NS nforce3 ,umesto NF4Ultra i 3000(S939) i ustedi za graficku jer graficka ti je SVE- ako hoces da igras igrice! Uzmi 6600GT,a ako racunar ne pazaris u najskorije vreme, sacekaj i uzmi 6800GT kad pojeftini malo ( ati 800-serija je preskupa za sada, mozda X800GT ako bude oko 200eura kako je najavljeno) !Uzmi 2X512 DDR400(Samsung-jeftin a dobar, ili kingston corssair-malo skuplji) u Dual ,Dvd-RW 4550A , kuciste nije mnogo bitno ( na primer Aurrora Black) ako uzmes kvalitetno napajanje (Chieftek, CoolerMaster) od bar 360W , uzivaj, uzmi mis Logitech B58 black(12eur,najbolji za te pare) i black Office logitech tastaturu( obicna 12 eur , a tasteri odlicni ) - nemoj da trosis pare na periferije( kao logitech G7 , 518 i sl.)
Za ovo sto sam naveo ce ti mozda trebati jos 50 eura, moj ti je savet sacekaj par meseci, skupi jos 50eur i za 600 eura kupi kupi navedenu konfiguraciju, serija nvidia 6XXX bi trebala da pojeftini zbog pojave 7XXX , a ATI MORA da pojeftini jer mu se zuri da izbaci X1300 , X1600 i X1800 seriju-u isto vreme ili pre nego sto izadju nvidia 7200 i 7600 da bi opstao u trci sa nvidiom! ATI nece moci da proda sve X800 i X850 kartice(jer su preskupe) i jednostavno mora da pojeftini da bi ih uopste prodao ! Na SLI i CrossFire se ne obaziri je oni sluze da pokazu prestiz i demonstriraju snagu za buducnost GAMER konfiguracija. Za takvu HI-tek robu ti treba bar 1000 evra za pocetak i kasnije jos 500 za jos jednu karticu!
Ovo su moja predvidjanja i ne mora da znaci da ce 100% biti tako!
Pozdrav!