Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.12.2005, 4:56   #19
Ilic Marko
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 158
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ilic Marko
Određen forumom Re: pomoc oko konfiguracije.

Slazem se sa atilom!
Uzmi Sempron 64bit i GAK8NS nforce3 ,umesto NF4Ultra i 3000(S939) i ustedi za graficku jer graficka ti je SVE- ako hoces da igras igrice! Uzmi 6600GT,a ako racunar ne pazaris u najskorije vreme, sacekaj i uzmi 6800GT kad pojeftini malo ( ati 800-serija je preskupa za sada, mozda X800GT ako bude oko 200eura kako je najavljeno) !Uzmi 2X512 DDR400(Samsung-jeftin a dobar, ili kingston corssair-malo skuplji) u Dual ,Dvd-RW 4550A , kuciste nije mnogo bitno ( na primer Aurrora Black) ako uzmes kvalitetno napajanje (Chieftek, CoolerMaster) od bar 360W , uzivaj, uzmi mis Logitech B58 black(12eur,najbolji za te pare) i black Office logitech tastaturu( obicna 12 eur , a tasteri odlicni ) - nemoj da trosis pare na periferije( kao logitech G7 , 518 i sl.)
Za ovo sto sam naveo ce ti mozda trebati jos 50 eura, moj ti je savet sacekaj par meseci, skupi jos 50eur i za 600 eura kupi kupi navedenu konfiguraciju, serija nvidia 6XXX bi trebala da pojeftini zbog pojave 7XXX , a ATI MORA da pojeftini jer mu se zuri da izbaci X1300 , X1600 i X1800 seriju-u isto vreme ili pre nego sto izadju nvidia 7200 i 7600 da bi opstao u trci sa nvidiom! ATI nece moci da proda sve X800 i X850 kartice(jer su preskupe) i jednostavno mora da pojeftini da bi ih uopste prodao ! Na SLI i CrossFire se ne obaziri je oni sluze da pokazu prestiz i demonstriraju snagu za buducnost GAMER konfiguracija. Za takvu HI-tek robu ti treba bar 1000 evra za pocetak i kasnije jos 500 za jos jednu karticu!
Ovo su moja predvidjanja i ne mora da znaci da ce 100% biti tako!
Pozdrav!
Ilic Marko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoc za igranje starih DOS igara oluja Stare igre 15 26.3.2006 12:25
Treba mi pomoc oko konfiguracije polarnimeda Šta da kupim? 8 10.11.2005 19:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2026, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com